ATM1560L1-CT
Номер детали производителя:
ATM1560L1-CT
Производитель/бренд:
AZ Displays
Часть описания:
15.6" IPS LCD FHD, 400 NITS PCAP
Состояние запаса:
5
Производитель :
AZ Displays
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
White
Backlight :
LED
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
15.6" (396.24mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
1920 x 1080
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
LVDS
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
344.16mm W x 193.59mm H