GEN4-ULCD-24DT
Номер детали производителя:
GEN4-ULCD-24DT
Часть описания:
DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Diagonal Screen Size :
2.4" (60.96mm)
Dot Pixels :
240 x 320
Interface :
I²C, SPI, TTL
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
36.70mm W x 49.00mm H