A42MX36-1BG272
Номер детали производителя:
A42MX36-1BG272
Производитель/бренд:
Microchip Technology
Часть описания:
IC FPGA 202 I/O 272BGA
Производитель :
Microchip Technology
Категория продукта :
FPGA (программируемая пользователем вентильная матрица)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Gates :
54000
Number of I/O :
202
Number of LABs/CLBs :
Number of Logic Elements/Cells :
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
272-BBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
272-PBGA (27x27)
Total RAM Bits :
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V