A42MX36-1PQG208M
Номер детали производителя:
A42MX36-1PQG208M
Производитель/бренд:
Microchip Technology
Часть описания:
IC FPGA 176 I/O 208QFP
Производитель :
Microchip Technology
Категория продукта :
FPGA (программируемая пользователем вентильная матрица)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Gates :
54000
Number of I/O :
176
Number of LABs/CLBs :
Number of Logic Elements/Cells :
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TC)
Package / Case :
208-BFQFP
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
208-PQFP (28x28)
Total RAM Bits :
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V