TMS320C6202GLS250
Номер детали производителя:
TMS320C6202GLS250
Часть описания:
IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Clock Rate :
250MHz
Interface :
McBSP
On-Chip RAM :
384kB
Operating Temperature :
0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case :
384-BFBGA, FCBGA
Product Status :
Not For New Designs
Supplier Device Package :
384-FCBGA (18x18)
Voltage - Core :
1.80V
Voltage - I/O :
3.30V