ATF750LVC-15SI
Manufacturer Part Number:
ATF750LVC-15SI
Part of Description:
IC CPLD 10MC 15NS 24SO
Delay Time tpd(1) Max :
15 ns
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage Supply - Internal :
3V ~ 5.5V