ATF750C-7SC
Manufacturer Part Number:
ATF750C-7SC
Part of Description:
IC CPLD 10MC 7.5NS 24SO
Delay Time tpd(1) Max :
7.5 ns
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage Supply - Internal :
4.75V ~ 5.25V