LEDRB225X150PW2-XQ
- Manufacturer Part Number:
- LEDRB225X150PW2-XQ
- Manufacturer/Brand:
- Banner Engineering
- Part of Description:
- VISION LIGHT - 225X150MM BACKLIG
- Stock Condition:
- 7
- Manufacturer :
- Banner Engineering
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Red
- Height :
- 1.002" (25.45mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 7.091" (180.11mm)
- Length - Emitting Surface :
- 5.906" (150.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Backlight
- Width :
- 10.738" (272.75mm)
- Width - Emitting Surface :
- 8.858" (225.00mm)