CBL-UA-UC-10BT
Manufacturer Part Number:
CBL-UA-UC-10BT
Part of Description:
CBL USB2.0 A PLUG TO C PLG 3.28'
Configuration :
A Male to C Male
Features :
Data Transfer and Charge, Reversible
Specifications :
USB 2.0
Transfer Rate :
Wire Gauge :
24 AWG, 28 AWG
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    BUZZER PIEZO 10V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 16.9X16.9MM SMD
    BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE
    BUZZER PIEZO 12V 41.8MM FLANGE