IL-CMHDE630-120
- Manufacturer Part Number:
- IL-CMHDE630-120
- Manufacturer/Brand:
- ILUMINAR Lighting
- Part of Description:
- CMH 630W DE GROW LIGHT 120V/240V
- Manufacturer :
- ILUMINAR Lighting
- Product Category :
- Lamp Replacements
- Applications :
- General Purpose Lighting
- Base Type :
- Can Replace Lamps :
- General Purpose Lamps
- Color :
- Configuration :
- Single
- Millicandela Rating :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 24" L x 10" W x 13" H (597.9mm x 249.2mm x 318mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 120V