V410-HDS4608XD
- Manufacturer Part Number:
- V410-HDS4608XD
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation
- Part of Description:
- V410-H HANDHELD BARCODE SCANNER,
- Stock Condition:
- 8
- Manufacturer :
- Omron Automation
- Product Category :
- Machine Vision - Bar Code Readers
- Features :
- Image Type :
- Color
- Ingress Protection :
- IP52 - Dust Protected
- Installation Distance :
- 5.0mm ~ 71.0mm
- Light Source :
- Integrated (Green)
- Mounting Type :
- Handheld
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Resolution :
- Scan Rate :
- Sensor Type :
- Termination Style :
- Cable with Connector
- Type :
- Multi Code Reader
- Visual Field (Max) :
- 82.0mm x 51.0mm
- Visual Field (Min) :
- 41.0mm x 26.0mm
- Voltage - Supply :
- 4.5 ~ 5.5VDC