MCB151230D
Manufacturer Part Number:
MCB151230D
Manufacturer/Brand:
Altech Corporation
Part of Description:
LED BULB BA15D WHITE 230 V DC
Manufacturer :
Altech Corporation
Product Category :
Lamp Replacements
Applications :
Base Type :
Can Replace Lamps :
Color :
Configuration :
Millicandela Rating :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
Wavelength :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Visual Communications Company, LLC
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT