IL-RMDE750-240
- Manufacturer Part Number:
- IL-RMDE750-240
- Manufacturer/Brand:
- ILUMINAR Lighting
- Part of Description:
- 750W HPS REMTE BALLAST 120V/240V
- Stock Condition:
- 70
- Manufacturer :
- ILUMINAR Lighting
- Product Category :
- Lighting Control
- Circuit :
- Ingress Protection :
- Number of Slots/Relays :
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 35°C
- Product Status :
- Active
- Type :
- Remote Ballast
- Voltage - Supply :
- 240VAC