UTC-120HP-WUS1E
- Manufacturer Part Number:
- UTC-120HP-WUS1E
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- 21.5" FHD, PCAP, I5-8365UE, 8G R
- Stock Condition:
- 7
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Industrial PCs
- Approval Agency :
- CE, UL
- Core Processor :
- Intel® Core™ i5-8365UE 1.1GHz, 4 Core
- Display Type :
- 21.5" Touchscreen
- Expansion Type :
- M.2
- Features :
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Memory :
- DDR4 (8GB Max Capacity)
- Mounting Type :
- Panel or VESA Mount
- Operating System :
- Supports Windows 10, Linux
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 35°C
- Product Status :
- Active
- Storage :
- SSD, 128GB
- Type :
- Panel PC
- Voltage - Supply :
- 12VDC