LNX-0500-M12-67
- Manufacturer Part Number:
- LNX-0500-M12-67
- Manufacturer/Brand:
- ICOMTECH, INC.
- Part of Description:
- 5-PORT M12 INDUSTRIAL IP67 WATER
- Stock Condition:
- 10
- Manufacturer :
- ICOMTECH, INC.
- Product Category :
- Switches, Hubs
- Configuration :
- Fixed
- Connector Type :
- RJ45, M12
- Copper Ports :
- 5
- Copper Type :
- 10/100
- Fiber Ports :
- Fiber Type :
- Ingress Protection :
- IP67
- Mounting Type :
- Wall Mount
- Number of Ports :
- 5
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- PoE Ports :
- Product Status :
- Active
- SFP/XFP Ports :
- SFP/XFP Type :
- Type :
- Switch
- Voltage - Input :
- 12V ~ 48V