SRP-FPV240-06
- Manufacturer Part Number:
- SRP-FPV240-06
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- ACP READY THINCLIENT
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Human Machine Interface (HMI)
- Case Color :
- Black
- Display Type :
- Color
- Features :
- Memory Card Interface
- For Use With/Related Products :
- Multiple Manufacturer, Multiple Product
- Ingress Protection :
- IP66 - Dust Tight, Water Resistant
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size - Display :
- 17.0"
- Type :
- Touchscreen
- Voltage - Supply :
- 24VDC