HMI5150XL
- Manufacturer Part Number:
- HMI5150XL
- Manufacturer/Brand:
- Maple Systems
- Part of Description:
- 15.0" HMI, FREE SOFTWARE
- Manufacturer :
- Maple Systems
- Product Category :
- Human Machine Interface (HMI)
- Case Color :
- Gray
- Display Type :
- Color
- Features :
- Memory Card Interface
- For Use With/Related Products :
- Multiple PLC/Controller Manufacturers
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4X
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Size - Display :
- 15.0"
- Type :
- Touchscreen
- Voltage - Supply :
- 24VDC