6AV21240XC241AB0
- Manufacturer Part Number:
- 6AV21240XC241AB0
- Manufacturer/Brand:
- Siemens
- Part of Description:
- SIMATIC HMI TP2200 COMFORT PRO N
- Manufacturer :
- Siemens
- Product Category :
- Human Machine Interface (HMI)
- Case Color :
- Black
- Display Type :
- Color
- Features :
- Expansion Interface
- For Use With/Related Products :
- Multiple Manufacturer, Multiple Product
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant; NEMA 4, 4X
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Product Status :
- Active
- Size - Display :
- 22.0"
- Type :
- Touchscreen
- Voltage - Supply :
- 24VDC