6AV21240XC240BX0
Manufacturer Part Number:
6AV21240XC240BX0
Part of Description:
SIMATIC HMI TP2200 COMFORT PRO
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Size - Display :
22.0"
Voltage - Supply :
24VDC
  • Maple Systems
    10.1" HMI+PLC, TO 5 I/O MODULES
  • OSENSA Innovations
    7in HMI for Fiber Optic Temperat
  • OSENSA Innovations
    7in HMI & Relay Board for Fiber
  • Panasonic
    HMI TOUCHSCREEN 3.8" MONOCHROME