CBF-SC10LC-SD
Manufacturer Part Number:
CBF-SC10LC-SD
Manufacturer/Brand:
Antaira Technologies
Part of Description:
SC To LC 10 Meter Single-Mode
Manufacturer :
Antaira Technologies
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
For Use With/Related Products :
Product Status :
Active
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • FreeWave Technologies, Inc.
    PROTECTIVE MOUNTING BRACKET KIT,
  • HARTING
    NETWORKING HA-VIS MK3000 S790
  • Red Lion
    NETWORKING DIN RAIL KIT M12 PROD
  • Red Lion
    NETWORKING RACK MOUNT KIT UNIV
  • HMS Networks
    IXXAT INPACT CONNECTION CABLE
Related products
Part Manufacturer Stock Description
CBF-10 Eaton-Bussmann Electrical Division 10 CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET
CBF-15 Eaton-Bussmann Electrical Division 9,587 CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET
CBF-20 Eaton-Bussmann Electrical Division 5,366 CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
CBF-25 Eaton-Bussmann Electrical Division 5,961 CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET
CBF-30 Eaton-Bussmann Electrical Division 9,231 CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
CBF-35 Eaton-Bussmann Electrical Division 6,793 CIR BRKR 35A 12VDC AUTO RESET
CBF-40 Eaton-Bussmann Electrical Division 8,974 CIR BRKR 40A 12VDC AUTO RESET