LMK60E2-125M00SIAT
- Manufacturer Part Number:
- LMK60E2-125M00SIAT
- Manufacturer/Brand:
- Texas Instruments
- Part of Description:
- IC OSC CLOCK 125MHZ 6QFM
- Stock Condition:
- 162
- Manufacturer :
- Texas Instruments
- Product Category :
- Programmable Timers and Oscillators
- Count :
- Current - Supply :
- 162 mA
- Frequency :
- 125MHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 6-SMD Module
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 6-QFM (7x5)
- Type :
- Clock Oscillator
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V