IDT3CP0C02-24NSGE
Manufacturer Part Number:
IDT3CP0C02-24NSGE
Manufacturer/Brand:
Renesas Electronics Corporation
Part of Description:
IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Count :
Current - Supply :
2.5 mA
Frequency :
24MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-VDFN
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
4-VFQFPN (5x3.2)
Type :
Programmable Timer
Voltage - Supply :
1.62V ~ 3.6V
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR