WR483265-13F5-G
- Manufacturer Part Number:
- WR483265-13F5-G
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RX 1 COIL, 1 LYR 10.1UH
- Stock Condition:
- 197
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- Wireless Charging Coils
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 270mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver
- Inductance :
- 10.1µH
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Size / Dimension :
- 1.90" L x 1.27" W x 0.05" H (48.2mm x 32.2mm x 1.3mm)