IWAS4832FFEB9R7J50
Manufacturer Part Number:
IWAS4832FFEB9R7J50
Manufacturer/Brand:
Vishay / Dale
Part of Description:
RX 1 COIL 1 LAYER BIFILAR 9.7UH
Manufacturer :
Vishay / Dale
Product Category :
Wireless Charging Coils
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
200mOhm
Frequency - Self Resonant :
Function :
Receiver
Inductance :
9.7µH
Operating Temperature :
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
30 @ 200kHz
Size / Dimension :
1.89" L x 1.26" W x 0.04" H (48.0mm x 32.0mm x 1.1mm)
Tolerance :
±5%
Type :
1 Coil, 1 Layer, Bifilar
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB