CU452A1F-881.5-1TE2
Manufacturer Part Number:
CU452A1F-881.5-1TE2
Manufacturer/Brand:
TDK Corporation
Part of Description:
ISOLATOR SMD
Manufacturer :
TDK Corporation
Product Category :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
Inductance :
Inductance Frequency - Test :
Material - Core :
Mounting Type :
Operating Temperature :
Package / Case :
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
Tolerance :
Type :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD