VSFB25XI001T-150
Manufacturer Part Number:
VSFB25XI001T-150
Manufacturer/Brand:
Virtium
Part of Description:
SSD 1TB 2.5" MLC SATA III 5V
Manufacturer :
Virtium
Product Category :
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Current - Max :
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
1TB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.50mm x 69.85mm x 5.00mm
Speed - Read :
Speed - Write :
Type :
SATA III
Voltage - Supply :
5V