CBL-UA3-UA3-10BP
Manufacturer Part Number:
CBL-UA3-UA3-10BP
Manufacturer/Brand:
CUI Devices
Part of Description:
CABLE A PLUG TO A PLUG 3.28'
Stock Condition:
951
Manufacturer :
CUI Devices
Product Category :
USB Cables
Color :
Black
Configuration :
A Male to A Male
Features :
Data Transfer and Charge
Length :
3.28' (1.00m)
Product Status :
Active
Shielding :
Shielded
Specifications :
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0))
Transfer Rate :
Wire Gauge :
24 AWG, 28 AWG
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    BUZZER PIEZO 10V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 16.9X16.9MM SMD
    BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE
    BUZZER PIEZO 12V 41.8MM FLANGE