1002-125-SS-20
- Manufacturer Part Number:
- 1002-125-SS-20
- Part of Description:
- PANEL SCREW RETAINERPASSIVATE5/1
- Specifications :
- Stainless Steel, 4.775mm ID, #8-32 Thread
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
| 1002 | Goford Semiconductor | 2,880 | N100V,RD(MAX)<250M@10V,RD(MAX)<2 |
| 1002 | Ampco Safety Tools | 1 | WRENCH DBL BOX 7X9MM |
| 1002 | E-Z-Hook | 11 | TEST LEAD BNC TO BANANA 4" |
| 1002-001-01000 | CnC Tech | 4,164 | CONN RCPT USB2.0 TYPEA 4POS R/A |