1002-050-SS-26
- Manufacturer Part Number:
- 1002-050-SS-26
- Manufacturer/Brand:
- RAF
- Part of Description:
- PANEL SCREW RETAINERBLACK OXIDE,
- Manufacturer :
- RAF
- Product Category :
- Accessories
- For Use With/Related Products :
- Panels
- Hardware Type :
- Retainer, Panel Screw
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- Stainless Steel, 4.775mm ID, #8-32 Thread
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 1002 | Chapin | 10 | CHAPIN HAND SPRAYERS |
| 1002 | Adafruit | 77 | ADDRESS LED 7 SEGMENT I2C WHITE |
| 1002 | Goford Semiconductor | 2,880 | N100V,RD(MAX)<250M@10V,RD(MAX)<2 |
| 1002 | Ampco Safety Tools | 1 | WRENCH DBL BOX 7X9MM |
| 1002 | E-Z-Hook | 11 | TEST LEAD BNC TO BANANA 4" |
| 1002-001-01000 | CnC Tech | 4,164 | CONN RCPT USB2.0 TYPEA 4POS R/A |