SY100EP33VKI-TR
Manufacturer Part Number:
SY100EP33VKI-TR
Part of Description:
IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP
Count Rate :
4 GHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage - Supply :
3.3 V ~ 5 V