SY100EL33LZG-TR
- Manufacturer Part Number:
- SY100EL33LZG-TR
- Part of Description:
- IC DIVIDER/4 3.3V 8-SOIC
- Stock Condition:
- 428
- Count Rate :
- 4.2 GHz
- Direction :
- Up
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply :
- 3.3 V ~ 5 V