MADL-011008-14120T
Manufacturer Part Number:
MADL-011008-14120T
Manufacturer/Brand:
MACOM Technology Solutions
Part of Description:
RF DIODE PIN 6DFN
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Diodes
Capacitance @ Vr, F :
Current - Max :
Diode Type :
PIN - Single
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
6-VFDFN Exposed Pad
Power Dissipation (Max) :
Product Status :
Active
Resistance @ If, F :
Supplier Device Package :
6-DFN (1.6x1.2)
Voltage - Peak Reverse (Max) :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD