UAL21V05036000
Manufacturer Part Number:
UAL21V05036000
Manufacturer/Brand:
KEMET
Part of Description:
CMC
Manufacturer :
KEMET
Product Category :
Common Mode Chokes
Approval Agency :
Current Rating (Max) :
DC Resistance (DCR) (Max) :
Features :
Filter Type :
Height (Max) :
Impedance @ Frequency :
Inductance @ Frequency :
Mounting Type :
Number of Lines :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Fair-Rite Products Corp.
    CMC 5A 2LN 60 OHM SMD
  • Fair-Rite Products Corp.
    CMC 5A 2LN 33 OHM SMD
    CMC 5A 2LN 230 OHM SMD
    CMC 5A 2LN 255 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200