EXC-14CP221U
- Manufacturer Part Number:
- EXC-14CP221U
- Manufacturer/Brand:
- Panasonic
- Part of Description:
- CMC 200MA 2LN 220 OHM SMD
- Manufacturer :
- Panasonic
- Product Category :
- Common Mode Chokes
- Approval Agency :
- Current Rating (Max) :
- 200mA
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 700mOhm
- Features :
- Filter Type :
- Signal Line
- Height (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Impedance @ Frequency :
- 220 Ohms @ 100 MHz
- Inductance @ Frequency :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Lines :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 0302 (0806 Metric)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 5V