AS3502-EQFP-500
- Manufacturer Part Number:
- AS3502-EQFP-500
- Manufacturer/Brand:
- ams OSRAM
- Part of Description:
- IC HEADPHONE NOISE-CANCEL 32-QFN
- Manufacturer :
- ams OSRAM
- Product Category :
- Special Purpose Amplifiers
- Applications :
- Mounting Type :
- Package / Case :
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- Type :
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| AS35 0R550 | Ametherm | 6,887 | ICL 500 MOHM 25% 50A 36MM |
| AS35 10018 | Ametherm | 741 | ICL 10 OHM 25% 18A 36MM |
| AS35 1R040 | Ametherm | 5,016 | ICL 1 OHM 25% 40A 36MM |
| AS35 20010 | Ametherm | 2 | ICL 20 OHM 25% 10A 36MM |
| AS35 2R035 | Ametherm | 6 | ICL 2 OHM 25% 35A 36MM |
| AS35 3R030 | Ametherm | 7,984 | ICL 3 OHM 25% 30A 36MM |
| AS35 5R025 | Ametherm | 465 | ICL 5 OHM 25% 25A 36MM |