CLC1007IST5X
Manufacturer Part Number:
CLC1007IST5X
Part of Description:
IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC TSOT5
-3db Bandwidth :
85 MHz
Current - Input Bias :
1.3 µA
Current - Output / Channel :
100 mA
Current - Supply :
2.6mA
Gain Bandwidth Product :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Slew Rate :
220V/µs
Supplier Device Package :
TSOT-5
Voltage - Supply Span (Max) :
12.6 V
Voltage - Supply Span (Min) :
2.7 V