AT900C-320-320-0.15
Manufacturer Part Number:
AT900C-320-320-0.15
Manufacturer/Brand:
Shiu Li Technology
Part of Description:
THERM TAPE 320X320MM WHT
Stock Condition:
11
Manufacturer :
Shiu Li Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
White
Material :
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0060" (0.152mm)