GT15-150-150-0.23-0
- Manufacturer Part Number:
- GT15-150-150-0.23-0
- Manufacturer/Brand:
- T-Global Technology
- Part of Description:
- THERM PAD 150MMX150MM YLW
- Stock Condition:
- 80
- Manufacturer :
- T-Global Technology
- Product Category :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- Yellow
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 150.00mm x 150.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 1.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0090" (0.229mm)