UPC8151TB-EV19
Manufacturer Part Number:
UPC8151TB-EV19
Manufacturer/Brand:
CEL (California Eastern Laboratories)
Part of Description:
EVAL BOARD FOR UPC8151 1.9GHZ
Manufacturer :
Product Category :
RF Evaluation and Development Kits, Boards
For Use With/Related Products :
[email protected]
Frequency :
100MHz ~ 1.9GHz