TDKEZ915
- Manufacturer Part Number:
- TDKEZ915
- Manufacturer/Brand:
- Microchip Technology
- Part of Description:
- KIT DEVELOPMENT EZLINK
- Manufacturer :
- Microchip Technology
- Product Category :
- RF Evaluation and Development Kits, Boards
- For Use With/Related Products :
- Frequency :
- 434MHz, 868MHz, 915MHz