MM-2A2-037-161-26WN
- Manufacturer Part Number:
- MM-2A2-037-161-26WN
- Manufacturer/Brand:
- AirBorn
- Part of Description:
- D-SUB, PLUG, .050", 2ROW, 37POS,
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- AirBorn
- Product Category :
- D-Sub Cables
- 1st Connector :
- Plug, Male Pins
- 2nd Connector :
- Individual Wire Leads
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 50.0µin (1.27µm)
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")