MM-2C3-025-261-29WN
Manufacturer Part Number:
MM-2C3-025-261-29WN
Manufacturer/Brand:
AirBorn
Part of Description:
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 25POS
Stock Condition:
5
Manufacturer :
AirBorn
Product Category :
D-Sub Cables
1st Connector :
Receptacle, Female Sockets
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
50.0µin (1.27µm)
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")