614BN-9220Z=P3
- Manufacturer Part Number:
- 614BN-9220Z=P3
- Manufacturer/Brand:
- Toko America Inc.
- Part of Description:
- ADJUSTABLE INDUCTOR 22UH SMD
- Manufacturer :
- Toko America Inc.
- Product Category :
- Adjustable Inductors
- Height :
- 0.217" (5.50mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 45 @ 2.52MHz
- Size / Dimension :
- 0.244" L x 0.240" W (6.20mm x 6.10mm)
- Tolerance :
- ±5%