WVL9FJ682K
Manufacturer Part Number:
WVL9FJ682K
Part of Description:
ADJUSTABLE INDUCTOR 6.8MH TH
Height :
0.430" (10.92mm)
Inductance :
6.8 mH
Size / Dimension :
0.300" Dia (7.62mm)
Tolerance :
±10%
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB