WVL9FJ3R9K
Manufacturer Part Number:
WVL9FJ3R9K
Part of Description:
ADJUSTABLE INDUCTOR 3.9UH TH
Height :
0.430" (10.92mm)
Inductance :
3.9 µH
Q @ Freq :
72 @ 7.9MHz
Size / Dimension :
0.300" Dia (7.62mm)
Tolerance :
±10%
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB