UTTS2-640
Manufacturer Part Number:
UTTS2-640
Manufacturer/Brand:
Bishop-Wisecarver
Part of Description:
UTILITRAK NO. 2 GROUND PROFILE S
Manufacturer :
Bishop-Wisecarver
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
640mm Length
Type :
Extruded Aluminum Profile
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    BUSHING SS CON STD PROFILE METRI
    LOCKNUT M10-1.5 PREVAILING TORQU
    WIPER CAP
    LOCKNUT M6-1.0 PREVAILING TORQUE
Catalog related products
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR