MDCD51-25-14-A
- Manufacturer Part Number:
- MDCD51-25-14-A
- Manufacturer/Brand:
- Ruland Manufacturing
- Part of Description:
- 25 MM X 14 MM DISC COUPLING
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- Ruland Manufacturing
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length