GP5000-180
- Manufacturer Part Number:
- GP5000-180
- Manufacturer/Brand:
- Ondrives.US Corp
- Part of Description:
- SHAFT, 0.5000 DIA. X 18IN LG
- Stock Condition:
- 2
- Manufacturer :
- Ondrives.US Corp
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.500" Dia x 18.000" L (12.70mm x 457.20mm)