MT15:16-CBSW-25-AN
Manufacturer Part Number:
MT15:16-CBSW-25-AN
Manufacturer/Brand:
JW Winco/Otto Ganter
Part of Description:
SWIVEL CLAMP CONNECTOR BASE
Stock Condition:
4
Manufacturer :
JW Winco/Otto Ganter
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.984" (25.00mm) Clamp Width
Type :
Base Connector
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR