GPM1500-600
- Manufacturer Part Number:
- GPM1500-600
- Manufacturer/Brand:
- Ondrives.US Corp
- Part of Description:
- SHAFT, 1.5MM DIA. X 600MM LG
- Stock Condition:
- 250
- Manufacturer :
- Ondrives.US Corp
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.059" Dia x 23.622" L (1.50mm x 600.00mm)